https://androidzoom.ir/wp-content/uploads/2019/02/black-shark-2-310x165.jpg

نسل دوم گوشی مخصوص بازی بلک شارک توسط شیائومی تأیید شد

به نظر می‌رسد که شیائومی در خصوص گوشی‌های هوشمند مخصوص بازی دست از کار نکشیده است و قصد دارد نسل دوم گوشی بلک شارک را تابستان امسال وارد بازار کند.

9 ماه پس از عرضه شدن بلک شارک اصلی به بازار، شیائومی از طرفداران خواست که ایده‌ها و پیشنهادات جدید خود را درباره گوشی مخصوص بازی بعدی این شرکت ارائه کنند. برای شفاف‌سازی، مدیر بخش محصولات شیائومی، وانگ تنگ توماس تأیید کرد که اخیراً نسخه جدید بلک شارک را دیده است و گفت که بلک شارک جدید «خیلی سریع» است.

اگرچه شیائومی رسماً چیزی نگفته است که چه انتظاراتی می‌توانیم از نسل دوم گوشی هوشمند بلک شارک داشته باشیم اما یک گوشی با اسم رمز Black Shark Skywalker اوایل امسال در فضای آنلاین دیده شده بود.

با توجه به اطلاعات لو رفته قبلی، بلک شارک جدید شیائومی به تراشه قدرتمند اسنپ‌دراگون 855 و حداقل 8 گیگابایت حافظه رم مجهز خواهد شد. به علاوه، انتظار می‌رود که نسل جدید گوشی گیمینگ شیائومی به همراه اندروید 9 و یک صفحه نمایش جدید وارد بازار شود.

از آنجایی که سال گذشته بلک شارک اصلی در ماه آوریل عرضه شد، احتمال زیادی وجود دارد که نسخه بعدی نیز در همین زمان معرفی شود. البته تا زمان معرفی و ارائه مشخصات دقیق گوشی گیمینگ جدید این شرکت چینی باید صبر کرد.

نسل دوم گوشی مخصوص بازی بلک شارک توسط شیائومی تأیید شد
از 1 تا 5 ستاره به این پست امتیاز دهید:

منبع: اندروید زوم
بازدید: 16
ارسال نظر
محبوبترین های روز