https://androidzoom.ir/wp-content/uploads/2019/04/BAD-NEWS-Xiaomi-Ends-Updates-For-These-Smartphones-310x165.jpg

شیائومی لیستی از گوشی‌هایی که دیگر آپدیت نمی‌شوند منتشر کرد

عدم عرضه آپدیت MIUI برای گوشی‌های Redmi شیائومی

شرکت چینی شیائومی مدت‌ها است که با عرضه گوشی‌های ارزان قیمت اما با سخت افزار قدرتمند دل بسیاری از کاربران را برده است و توانسته تاکنون مشتریان زیادی را در سرتاسر جهان کسب کند. این شرکت با آپدیت رابط کاربری MIUI گوشی‌های خود به صورت مرتب همواره ویژگی‌های جدیدی را به کاربران ارائه داده است. حال به تازگی مشخص شده است که برخی از گوشی‌های این شرکت دیگر آپدیت نخواهند شد. در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید.

شرکت شیائومی به تازگی لیستی از گوشی‌های سری Redmi منتشر کرده است که دیگر آپدیت جدیدی برای رابط کاربری MIUI دریافت نخواهند کرد. این خبر بد برای دارندگان برخی گوشی‌های ردمی بدین معنی است که این کاربران باید از این به بعد به استفاده از MIUI 10 عادت کنند. این در حالی است که گوشی‌ Mi 5 با وجود قدیمی بودن در این لیست قرار داده نشده است. در ادامه می‌توانید لیست این گوشی‌ها را مشاهده کنید:

Redmi Note 3Redmi Note 4Redmi 3SRedmi 3XRedmi 4Redmi 4ARedmi Proمدیر روابط عمومی این شرکت عنوان کرده است که تنها این گوشی‌ها پشتیبانی خود را از دست خواهند داد و در حال حاضر آپدیت برای سایر گوشی‌ها عرضه خواهد شد. البته عنوان شده است که باوجود اینکه رام جدیدی برای این گوشی‌ها عرضه نمی‌شود ولی این گوشی‌ها همچنان آپدیت‌های امنیتی را دریافت خواهند کرد. بنابراین اگر یکی از دستگاه‌های بالا را دارید باید گفت که زمان آن رسیده است که گوشی خود را عوض کنید و به مدل‌های بالاتر این شرکت روی آورید. این شرکت به تازگی گوشی شیائومی Mi 9 خود را روانه بازار کرده است و تاکنون با استقبال خوبی از طرف کاربران مواجه شده است که می‌توانید به مقاله بررسی تخصصی این گوشی نیز سر زده و آن را مطالعه کنید.

شیائومی لیستی از گوشی‌هایی که دیگر آپدیت نمی‌شوند منتشر کرد
از 1 تا 5 ستاره به این پست امتیاز دهید:

منبع: اندروید زوم
بازدید: 27
ارسال نظر
محبوبترین های روز