https://cdn01.zoomit.ir/2019/8/02ce4467-1752-461c-aa31-4b6412b72889-400x267.jpg

گوگل فیت به‌زودی عادات خوابیدن کاربران را نظارت خواهد کرد

اگر از کاربران گوگل فیت هستید، احتمالاً از به روزرسانی آتی این اپلیکیشن استقبال خواهید کرد. گوگل قصد دارد در به روزرسانی جدیدی که به زودی برای اپلیکیشن گوگل فیت منتشر می کند، قابلیت های تازه ای نظیر نظارت روی عادات خواب و حالت تیره را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

طبق گفته ی اهالی مانتین ویو، گوگل فیت به زودی می تواند الگوی خوابیدن کاربرانش را تشخیص دهد. در این راه، گوگل فیت از دیگر اپلیکیشن های تناسب اندام و مرتبط با خواب که روی گوشی کاربر وجود دارند، بهره خواهد گرفت. نکته ی مهمی درباره ی این قابلیت، امکان دسترسی و ویرایش تاریخچه ی خواب ازطریق قسمت Journal است که قطعاً نکات ارزشمندی را در بلند مدت به افراد بدخواب گوشزد می کند.

البته کار به همین جا خلاصه نمی شود؛ زیرا گوگل قصد دارد تم تیره را نیز برای این اپلیکیشن دردسترس قرار دهد. از زمان معرفی اندروید Q، گوگل به سختی روی انتشار قابلیت Dark Mode برای اپلیکیشن های خود تمرکز داشته است. حال به نظر می رسد که در به روزرسانی آتی گوگل فیت، این اپلیکیشن نیز به جمع اپلیکیشن هایی که از دارک مد پشتیبانی می کنند، اضافه شود. با انتشار نسخه ی نهایی اندروید Q، کاربران می توانند با اعمال تم تیره ازطریق منوی تنظیمات، تمامی بخش های سیستم عامل ازجمله اپلیکشن ها را به رنگ تیره درآورند تا در محیط های تاریک تجربه ی کاربری راحت تری داشته باشند.

افزون بر موارد بالا، با به روزرسانی جدید کاربران نسخه ی iOS این برنامه نیز به زودی خواهند توانست نقشه ای از فعالیت های ورزشی خود را مشاهده کنند. این قابلیت پیش تر برای اندروید دردسترس قرار داشت و اکنون راه خود را به سیستم عامل رقیب باز کرده است.

به روزرسانی موردبحث هفته ی آینده برای تمامی کاربران منتشر خواهد شد.

دیدگاه خود را درباره ی این موضوع با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. آیا برای نظارت روی فعالیت های ورزشی خود از Google Fit استفاده می کنید یا اپلیکیشن های دیگر توسعه دهندگان را ترجیح می دهید؟


منبع: zoomit
بازدید: 20
ارسال نظر
محبوبترین های روز