دانلود Dead Ahead: Zombie Warfare 2.2.1 – بازی نبرد با زامبی ها اندروید

دانلود Dead Ahead: Zombie Warfare 2.2.1 – بازی نبرد با زامبی ها اندروید

Dead Ahead: Zombie Warfare از نمونه های موفق سبک استراتژیک است که توسط استودیوی بازیسازی Mobirate Ltd و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده است.این بازی با داشتن گرافیک عالی و به تصویر کشیدن صحنه های مهیجی از نبرد قهرمانان توانسته امتیاز خوب ۴.۷ از ۵ گوگل پلی را کسب کند.

داستان بازی Dead Ahead: Zombie Warfare مقاومت در برابر دشمنان و فرار از ارواح شیطانی با استفاده از تاکتیک های استراتژیکی است.برای رسیدن به آزادی و تبدیل شدن به یک قاتل زامبی تلاش کنید.سالها از حمله ی زامبی ها گذشته و شما باید با حملات گسترده آنها را نابود کرده و به دنبال بازماندگان بگردید.

در حالی که زامبی ها را می کشید تیم قدرتمندی از گلادیاتورها جمع آوری و به مناطق مختلف اعزام کنید.از هر وسیله ی موجود برای انحراف گروهی از زامبی ها استفاده کرده و با مواد منفجره ای مانند نارنجک، بشکه های نفتی و غیره آنها را نابود کنید.

استفاده از حرکت های تاکتیکی تهاجمی و دفاعی برای کشتن تمام زامبی ها و خلاقیت برای قتل و کشتن تعداد بیشتری از دشمنان، باعث پیشرفت در مراحل مختلف بازی Dead Ahead: Zombie Warfare خواهد شد.پس اقلام گوناگون را جمع آوری کرده و با تکمیل ماموریت ها، وسایل نقلیه و نیروهایتان را ارتقاء دهید.

ویژگی های بازی Dead Ahead: Zombie Warfare اندروید :

تعداد زیادی از واحدهای بازماندگان و زامبی ها

ارتقاء آیتم های ویژه و ماموریت های اختیاری

-مقاومت در برابر حملات زامبی ها

-ارتقا واحدها و وسایل نقلیه

-جمع آوری اقلام، تجهیزات و منابع
-وجود انواع نقشه ها برای پیشروی
-ترکیب انواع مختلف واحدهای مختلف

جهانی بزرگ با مکان های متعدد


منبع: اندروید سیتی
ورژن اندروید: 4.0.3 و بالاتر
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 60
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم 55.09 MB QR code
دانلود نسخه مود شده 56.37 MB QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز