1Tap Cleaner Pro v3.35 Patched دانلود برنامه پاکسازی کامل گوشی

1Tap Cleaner Pro v3.35 Patched دانلود برنامه پاکسازی کامل گوشی

پاک کردن ردپاهای مختلف در گوشی با 1Tap Cleaner نسخه فول و کرک شده

هر برنامه ای که در گوشی همراه خود استفاده می کنید، از خودش ردپاهایی در گوشی به جا می گذارد. برای مثال، هنگامی که شما از مرورگر گوشی همراه استفاده می کنید، آدرس هایی را که در آن وارد می کنید ذخیره می شوند و شاید شما نخواهید که کسی آنها را مشاهده کند. اما برای پاکسازی چنین ردپاهایی چه کاری می توانید انجام دهید؟

1Tap-Cleaner

ویژگی ها:
    عدم نیاز به Root  پاک کردن تمامی فایلهای Cache با یک اشاره  پاک کردن نتایج جستجو و تاریخچه در مرورگرها  پاک کردن خودکار Cache در فواصل زمانی مشخص شده  پاک کردن خودکار Cache در صورت کمتر شدن فضای گوشی از حد مشخص شده  پاک کردن Cache و تاریخچه برنامه مورد نظر  هشدار برای برنامه هایی با Cache بیش از 500KB در هنگام روشن شدن گوشی  نمایش لیست برنامه ها به ترتیب : حجم Cache ، حجم Data ، حجم برنامه ، Code ، اسم برنامه  نمایش برنامه ها در مارکت  حذف برنامه ها  اجرای برنامه ها  نمایش جزئیات برنامه ها  نمایش حافظه کل و حافظه آزاد گوشی

نرم افزار 1Tap Cleaner قادر است تا تمام ردپاها و کش هایی که از برنامه های مختلف در گوشی به جا مانده است را پاک کند. این کار تنها با یک بار لمس کردن دکمه ای که به همین منظور در نظر گرفته شده است، انجام میشود و کافی است یکبار آن را بزنید تا تمام کش های به جا مانده پاکسازی شوند.

به صورت کلی برنامه 1Tap Cleaner امکاناتی در اختیار شما قرار خواهد داد که امکان افزایش سرعت دسترسی شما به بخش های مختلف را میسر خواهد کرد و می توانید با سرعت بیشتری با گوشی همراه خودتان کار کنید. این نرم افزار را می توانید در ادامه با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.1
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 49
دانلود با QR
دانلود نسخه پچ شده - حجم: 4.67 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز