Ramboat – Jumping Shooter Game v3.18.1 دانلود بازی اکشن رمبوت + مود برای اندروید

Ramboat – Jumping Shooter Game v3.18.1 دانلود بازی اکشن رمبوت + مود برای اندروید

بازی اکشن رمبوت Ramboat: Shoot and Dash عرضه شده توسط Genera Games
با گرافیک عالی و خیره کننده
وجود کاراکترهای جذاب و دوست داشتنی

Ramboat: Shoot and Dash بازی جذاب و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن شما نقش اصلی بازی را به عهده خواهید داشت. در این بازی شما باید بتوانید ماموریت های مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت انجام دهید. سبک اکشن این بازی در کنار گیم پلی نسبتا فان، یکی از نقطه های عطف آن به حساب می آید!

Ramboat

ویژگی ها:
    گرافیک بسیار عالی و خیره کننده وجود سلاح های قدرتمند و مختلف کاراکترهای جذاب و دوست داشتنی امکان ارتقاء دادن کاراکترها و سلاح ها مراحل جذاب و ماموریت های چالشی

 معرفی بازی Ramboat در بازی Ramboat: Shoot and Dash در نقش یک سرباز آموزش دیده قرار خواهید گرفت که باید به قلب دشمن حمله کرده و به تنهایی بتوانید آنها را شکست دهید. برای این کار 4 کاراکتر مختلف برایتان در نظر گرفته شده است که می توانید از میانشان هرکدام را که خواستید انتخاب کرده و با همان بازی را پیش ببرید. امکان ارتقاء دادن قابلیت های شخص انتخاب شده نیز وجود داشت و به این ترتیب می توانید با قدرت بیشتری وارد جنگ با دشمن بشوید. برای کشتن نیروهای دشمن نیز سلاح های متفاوتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. این سلاح ها شامل سلاح های سبک و سنگین بوده که به تناسب دشمنتان، می توانید از آنها استفاده کنید. از طرفی در هنگام بازی امکان سوار شدن بر وسایل مختلف مانند قایق و ماشین را نیز خواهید داشت.

در Ramboat: Shoot and Dash ماموریت های متعددی برایتان در نظر گرفته شده است که در طول مراحل متفاوت بازی باید آنها را انجام دهید. این بازی دارای گرافیک بسیار عالی می باشد. این در حالی است که “رمبوت” حجم چندانی نیز ندارد. صحنه های اکشن بسیار زیبا در طول بازی بدون شک باعث جلب توجه شما خواهد شد. همچنین وجود صداگذاری بسیار عالی و حرفه ای، یکی از دیگر از مواردی است که در طول بازی باعث افزایش هرچه بیشتر هیجان آن می شود.


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.1
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 70
دانلود با QR
دانلود نسخه معمولی - حجم: 33.22 مگابایت QR code
دانلود نسخه مود شده - حجم: 37.49 مگابایت QR code
ویدئوی تریلر رسمی بازی در کانال آپارات APKTOPS QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز