1Password – Password Manager Premium v7.0.6 دانلود برنامه مدیریت پسوردها

1Password – Password Manager Premium v7.0.6 دانلود برنامه مدیریت پسوردها

مدیریت پسوردها در اندروید با 1Password قابلیت مدیریت تمام پسوردهای مختلف

1Password – Password Manager نام نرم افزاری برای مدیریت پسورد و رمزهای عبور می باشد که می توانید در آن رمزهای عبور مختلف را وارد کنید و همیشه آن را همراه خودتان داشته باشید.

1Password – Password Manager Premium v6.7.2 دانلود برنامه مدیریت پسوردها

ویژگی های برنامه 1Password
    استفاده از یک پسورد اصلی به جای تمام پسوردهای شما قابلیت همگام سازی برنامه با برنامه، مک، آیفون و آیپد قابلیت اضافه کردن لاگین ها، کارت های اعتباری و … قابلیت لاگین کردن در وب سایت ها با یک کلیک قابلیت محافظت با یک پسورد اصلی (Master Password) قابلیت حفاظت خودکار از دستگاه شما در حالتی که گوشی تان به سرقت برود یا دزدیده شود

1Password ابزاری مورد نیاز برای همه  امروزه استفاده از رمزهای عبور برای کاربردهای مختلف مانند کارت های اعتباری، شبکه های اجتماعی، ایمیل ها، اکانت های کاربری، اکانت سایت های مختلف، اکانت VIP سایت ها و …بسیار افزایش یافته است. اگر کاربران بخواهند برای تمام اکانت های کاربری و از یک رمز عبور استفاده کنند بدون شک ریسک بسیار بزرگی انجام داده اند، چرا که اگر یکبار یکی از پسوردها را لو بدهند، تمام پسوردهای آنان هک شده است و خطرات جبران ناپذیری برای آنها ایجاد کرده است.

به همین دلیل توصیه می شود که برای هر اکانت از یک رمز عبور مخصوص استفاده کنید تا در صورت لو رفتن آن، مشکلات بسیار زیادی برایتان ایجاد نشود. اما به طبع، به یاد سپاری رمزهای عبور مختلف نیز غیر ممکن می باشد به ویژه اگر از رمزهای عبور قدرتمند که شامل اعداد، نماد، حروف و … باشد استفاده کرده باشید. برای حل این مشکل می توانید از برنامه های مدیریت رمز عبور استفاده کنید که این بار در سایت ApkTops یکی از همین برنامه ها تحت عنوان 1Password – Password Manager را آماده کرده ایم که با استفاده از آن امکان مدیریت رمزهای عبور مختلف را خواهید داشت.

در نرم افزار 1Password می توانید تمام رمزهای عبور خودتان را وارد کنید و آنها را ذخیره کنید. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا رمزهای عبور را در دسته بندی های دلخواه ایجاد کنید تا دسترسی به آنها و پیدا کردنشان بسیار ساده شود.

این نرم افزار دارای امنیت بسیار بالایی بوده و شما می توانید با یک رمز عبور از وارد شدن افراد دیگر به داخل برنامه 1Password جلوگیری نمایید. در برنامه 1Password شما این امکان را دارید تا بتوانید پسورد مورد نظرتان را جستوجو کنید تا سریعا آن را بیابید. یکی از قابلیت های جالبی که برنامه 1Password به شما می دهد، این است که یک رمزعبور به صورت Master PassWord در نظر بگیرید تا به جای استفاده از رمزعبورهای مختلف تنها از همان یک رمز عبور استفاده کنید.

همانطور که شاید اطلاع داشته باشید این برنامه برای سیستم عامل مک و ویندوز و حتی IOS نیز عرضه شده است. شرکت سازنده قابلیتی را در این برنامه ایجاد کرده است که شما امکان همگام سازی با نسخه های مختلف را خواهید داشت و می توانید از رمزهای عبوری که در گوشی موبایل وارد کرده اید، در کامپیوتر و تبلت و گوشی ایفون یا آیپد نیز استفاده کنید.

 توجه: در نسخه رایگان برنامه 1Password – Password Manager شما تنها امکان استفاده از برنامه برای مدت زمان 30 روز را می دهد و بعد از آن برنامه از کار می افتد و شما را مجبور به خرید نسخه پرمیوم آن می کند. نسخه آماده شده در سایت ApkTops نسخه پرمیوم این برنامه بوده و به صورت نامحدود می توانید از آن استفاده کنید.


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.1
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 73
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی - حجم: 41.28 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز