دانلود Nazdika 9.5.4 – برنامه شبکه اجتماعی نزدیکا اندروید

دانلود Nazdika 9.5.4 – برنامه شبکه اجتماعی نزدیکا اندروید

Nazdika یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار است که با فراهم کردن بستری امن برای تعامل با سایر افراد نزدیک، مورد توجه مخاطبین بسیاری قرار گرفته است. این برنامه با دریافت موقعیت جغرافیایی شما، نزدیکترین افراد را نمایش داده و امکان بحث و گفتگو با آنها را ایجاد میکند.

با نصب برنامه از جدیدترین مکان های نزدیک به خود مطلع شده و از رویدادهای شگفت انگیز و مهیج حول منطقه خود باخبر شوید. کاربران بسیاری عضو این شبکه هستند که راجع به مناطق و مکان هایی که در اطرافتان وجود دارد عکس یا پست های متنوع قرار داده اند. شما میتوانید پست های آنان را مشاهده کرده، نظر بگذارید و یا در مورد آن با هم به بحث و گفتگو بنشینید.

همچنین می توانید تجربه ها، ایده ها و نگرش های مردمی که در مجاورت شما هستند و عکس های گرفته شده توسط آنها را بیابید و نظرات و افکار خود را با آنها به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، برای ارتباط با مناطق مختلف ایران، کانال هایی وجود دارند که پست های ارسال شده با موضوعاتی مانند خرید، مشاوره سفر، کسب و کار و غیره را نمایش میدهند.

این برنامه تمرکز خاصی بر روی عکاسی و موقعیت جغرافیایی داشته و افراد را به اشتراک گذاری تجربیات سفر، یا گردش های خود به اقصی نقاط کشور ترغیب میکند. شما نیز اگر از دوستداران طبیعت یا ایرانگردی هستید میتوانید با دنبال کردن دیگران و فعالیت در این حوزه از ایده های جالبی که در برنامه گنجانده شده، لذت ببرید.

ویژگی های برنامه Nazdika اندروید :

-ارسال پیام های متنی

-اضافه کردن تصاویر

-انتخاب یک کانال مربوط به پستهای شما
-مشاهده پست ارسال شده از مکان های نزدیک
-چت با دوستان خود با سرعت باور نکردنی
-مشاهده پست های ارسال شده از مکان های مختلف یا دور یا نزدیک در کانال


منبع: اندروید سیتی
ورژن اندروید: 4.0 و بالاتر
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 56
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم 16.80 MB QR code
دانلود تلگرام با حالت رادار (پیدا کردن افراد نزدیک)18 MB QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز