دانلود Steampunk Syndicate 2.1.65 – بازی استراتژیک جدید برای اندروید

دانلود Steampunk Syndicate 2.1.65 – بازی استراتژیک جدید برای اندروید

Steampunk Syndicate یکی از جذابترین بازی های استراتژیکی است که توسط استودیوی بازیسازی stereo7 games و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۳ از ۵ گوگل پلی شده است.

در بازی مهیج Steampunk Syndicate پس از انقلاب عظیمی که رخ داد، نیروهای شورشی شکست خورده و مجبور به عقب نشینی شده اند.اکنون چند قهرمان باقیمانده که شما باید با ساخت ربات بخار غول پیکر به نجات آنها برآیید و در برابر متجاوزان و شورشیان قد علم کنید.مسلما آنها دست از تلاش برنداشته و در صدد نابود کردن ربات بخار شما برمی آیند و این شما هستید که باید مانع آنها شده و نگذارید تلاشتان بیهوده بماند.

اصلی ترین هدف شما ساخت برج های دفاعی مختلفی است که به کمک آنها در برابر امواج حملات دشمنان پایداری کنید.پس با کمک ابزار و قهرمانانی که در اختیار دارید مشغول ساخت برج های لازم برای دفاع و مقابله با دشمن شوید و اینگونه ماموریت خود را تکمیل نمایید.

این بازی با داشتن گرافیک منحصر بفرد و مراحل چالش برانگیز میتواند تا ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید و اکنون فایل نصبی آن به همراه فایل مود آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Steampunk Syndicate اندروید :

-وجود ۴ نوع برج دفاعی

-وجود شخصیت های متنوع

-شامل انواع سلاح ها برای مبارزه
-استفاده از انواع ابزار ها

-جمع آوری دستاوردهای مختلف
-ساخت انواع برج های دفاعی


منبع: اندروید سیتی
ورژن اندروید: 4.0.3 و بالاتر
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 26
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم 87.50 MB QR code
دانلود نسخه مود شده 89.87 MB QR code
دانلود تلگرام با حالت رادار (پیدا کردن افراد نزدیک)18 MB QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز