PDF to Word Converter v1.0.40 دانلود برنامه تبدیل پی دی اف به ورد اندروید

PDF to Word Converter v1.0.40 دانلود برنامه تبدیل پی دی اف به ورد اندروید

جدیدترین نسخه برنامه PDF to Word Converter  فایل های PDF یکی از پرکاربرد ترین فایل ها می باشند چرا که می توانید متون و تصاویر و جداول خود را به این فرمت تبدیل کنید و بدون ترس از تغییر در آن از آن استفاده نمایید. اما همان طور که گفته شد بعد از ذخیره فایل PDF دیگر قابل تغییر نیست و یا برای تغییر باید به فرمت های دیگر مانند Word تبدیل شود. برنامه PDF to Word Converter برای انجام این کار و کمک به شما منتشر شده است. به کمک این برنامه می توانید فایل های پی دی اف را به ورد تبدیل کنید تا بتوانید به راحتی از آن ها استفاده نمایید. این برنامه می تواند تمامی جزئیات این فایل ها مانند متون و تصاویر و جداول را تبدیل کرده و ذخیره نماید.

PDF to Word Converter دانلود برنامه تبدیل پی دی اف به ورد اندروید

ویژگی های برنامه PDF to Word Converter

  • رابط کاربری بسیار آسان
  • تبدیل فایل ها تنها با یک کلیک
  • بدون محدودیت در تبدیل فایل ها
  • تبدیل با کیفیت بالا
  • امکان تبدیل فایل های اسکن شده
  • امکان تبدیل فایل ها از Dropboxو Boxو Google DriveوOneDrive
  • و امکانات دیگر

از دیگر ویژگی های برنامه PDF to Word Converter می توان به سرعت عمل بالا در تبدیل فایل ها اشاره کرده به صورتی که فایل ها در کسری از ثانیه تبدیل خواهند شد. برخی فایل ها نیز با توجه به دشواری کار ممکن است تا یک ساعت بعد آماده شوند و به شما تحویل داده شوند.

برای تبدیل فایل ها نیاز به اینترنت دارید و برنامه به صورت خودکار بعد از انتخاب فایل توسط شما ان را به سرور های قدرتمند می فرستد و بعد از تبدیل دقیق توسط گوشی شما دریافت می شوند. بدین صورت شما می توانید بعد از انتخاب فایل توسط این برنامه اقدام به ویرایش ان کنید و تمامی مواردی را که می خواهید تغییر دهید و ذخیره کنید.


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید:
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 69
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی - حجم: 16.77 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار