System app remover Pro v6.1 ابزار حذف برنامه های سیستمی اندروید

System app remover Pro v6.1 ابزار حذف برنامه های سیستمی اندروید

بهترین اپلیکیشن در این زمینه ( دلایل بهترین بودن ذکر می شود ) 

توجه : نرم افزار برای عملکرد صحیح نیازمند به روت است 

System App Remover Pro جدیدترین نسخه پرو و بدون محدودیت از بهترین برنامه برای پاک کردن برنامه های سیستمی اندروید است . منظور از برنامه های سیستمی چیست ؟ مطمئنا وقتی یک گوشی اندرویدی تهیه می کنند تعداد زیادی برنامه پیش فرض بر روی آن موجود است که شاید کوچکترین استفاده ای برای شما نداشته باشند و البته با فضایی که از منوی اصلی گوشی اندرویدی شما با یک سری آیکون های ناخواسته هم اشغال کرده اند ، برایتان بسیار آزاردهنده شده است و یا حتی در نصب نسخه های جدید نرم افزارها به دلیل موجود بودن نسخه قدیمی آن به صورت سیستمی دچار مشکل شده اید و متاسفانه این نرم افزار چون سیستمی هستند از طریق بخش Manage Applicaton نیست قابلیت حذف ندارند . پس چاره چیست ؟

System App Remover Pro

چاره این است که ابتدا گوشی اندرویدی خود را روت و سپس از نرم افزار فوق العاده ای که دقیقا به همین منظور ساخته شده است استفاده نمایید . البته تعداد زیادی از کاربران هستند که از طریق نرم افزارهای root explorer یا تیتانیوم بکاپ این برنامه های سیستمی را پاک می نمایند اما باید بگوییم  System App Remover Pro دارای قابلیت هایی است که در یک نگاه می توان آن را فوق العاده قلمداد کرد و دلیل امتیاز 4.7 ای این نرم افزار در پلی استور نیز می تواند همین باشد.

ویژگی ها:

     حجم فوق العاده کم نرم افزار برخورداری از قابلیت فوق العاده Recycle Bin برای نگه داری نرم افزارهای حذفی و نصب آن ها در صورت نیاز مجدد  قابلیت انتخاب موردی یا حذف تمام برنامه های سیستمی به صورت یک جا پشتیبان گیری از برنامه ها حذف برنامه های سیستمی اندروید نمایش اولویت برنامه ها قابلیت انتقال گروهی برنامه ها به SD کارت و برعکس

نکته: این برنامه جهت حذف برنامه های سیستمی نیازمند به روت می باشد.


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 2.2
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 27
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی - حجم: 1.96 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز