دانلود Neighbours from Hell Full 1.5.3 – بازی همسایه جهنمی اندروید

دانلود Neighbours from Hell Full 1.5.3 – بازی همسایه جهنمی اندروید

Neighbours from Hell Full یک پیشنهاد ویژه برای علاقمندان بازی های سرگرم کننده می باشد که بتازگی توسط استودیوی بازیسازی THQ Nordic و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۷ از ۵ گوگل پلی شده است.

همسایه جهنمی Neighbours from Hell Full عنوانی خوب برای این بازی است، زیرا در آن از دست همسایه ی خود به ستوه خواهید آمد! شما در قالب شخصیت Woody قرار گرفته و از همسایه خود یعنی Mr. Rottweiler خسته شده اید، زیرا او تنها فکر و تلاشش اذیت کردن شماست.

در فضاهایی که به قسمت های مختلف تقسیم شده اند حرکت کنید و تله هایی که آقای روتوایلر برایتان کار گذاشته را بیابید.لابلای اشیاء بگردید و آیتم های مختلف را بیابید. در گوشه و کنار کمین کرده حرکات همسایه تان را تحت نظر بگیرید و از مقاصد آزار دهنده ی او باخبر شوید تا به دام نیفتید.همچنین برای غافلیگر کردن وی با استفاده از لوازم موجود، تله های هوشمندانه طراحی کنید.زمان کمی در حدود ۵ دقیقه برای ایجاد خرابکاری علیه او فرصت دارید.

همه چیز به همین آسانی پیش نمیرود زیرا طوطی آقای همسایه همه چیز را برایش گزارش می دهد و تله هایتان را برملا می کند!پس خیلی با دقت و تمرکز نقشه بچینید و با قدمهای آهسته و بدون سروصدا ماموریت های پنهانیتان را تکمیل کنید!کمد لباس و کشوها محل خوبی برای قرار دادن تله ها هستند، از هر موقعیت استفاده کنید و با عصبانی کردن همسایه سکه های بیشتری بدست آورید.

Neighbours from Hell Full نوعی بازی سرگرم کننده است که روند هوشمندانه ای طی می کند، در آن لازم هم مواظب سلامت خود باشید و هم به فکر انتقام از همسایه ی باهوش خود! فرصت های کم، ابزارهای مختلف و ذکاوت بالا برای ایجاد تله باعث افزایش هیجان بازی می شود. این بازی با داشتن گیم پلی عالی و مراحل چالش برانگیز میتواند تا ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید و اکنون نسخه کامل و آنلاک شده آن به همراه فایل مود آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Neighbours from Hell Full اندروید :

-انتقام گیری و ایجاد تله

-کشف دام های همسایه

-۱۴ قسمت بسیار متنوع و خرابکاری

انجام کارها در خفا و بصورت پنهانی

-واکنش های به موقع و سریع

-ایجاد دام و چالش برای آقای روتوایلر

-جمع آوری سکه با توجه به میزان عصبانیت همسایه

-مهارت و هوش برای به انجام رساندن ماموریت

آسان برای استفاده و رابط کاربری و کنترلرهای عالی


منبع: اندروید سیتی
ورژن اندروید: 2.3 و بالاتر
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 41
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم 28.41 MB QR code
دانلود دیتای کامل 191.18 MB QR code
دانلود تلگرام با حالت رادار (پیدا کردن افراد نزدیک)18 MB QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز