Rhonna Designs v2.42.2 دانلود برنامه ویرایشگر تصاویر برای اندروید

Rhonna Designs v2.42.2 دانلود برنامه ویرایشگر تصاویر برای اندروید

برنامه ویرایشگر حرفه ای تصاویر Rhonna Designs – Photo Editor

جدیدترین نسخه نرم افزار+ فایل دیتای مورد نیاز 

Rhonna Designs – Photo Editor نرم افزاری جهت ویرایش تصاویر درگوشی های همراه اندرویدی می باشد که با استفاده از آن می توانید طرح های جدید برای عکس های خود ایجاد کنید و عکس های معمولی خود را زیبا و شگفت انگیز کنید.

Rhonna-Designs---Photo-Editor

ویژگی ها:

    قابلیت ویرایش کردن تصاویر با رنگ و لعابی جدید استفاده از افکت های بسیار جذاب و زیبا دارا بودن فریم هایی خاص و ویژه برای اطراف تصاویر قابلیت تنظیم کردن روشنایی و کنتراست تصاویر

هیچ شکی وجود ندارد که شما نیز بارها با گوشی همراه خود عکس گرفته اید و شاید دفعات بسیار زیادی تصمیم گرفته باشید که از نرم افزاری جهت ویرایش تصاویر خود استفاده کنید تا رنگ و لعابی جدید به آن ببخشید. اگر چنین است، برنامه Rhonna Designs – Photo Editor می تواند یک انتخاب مناسب و عالی برای شما باشد.

با استفاده از این نرم افزار و امکانات بی نظیری که در اختیار شما قرار می دهد، می توانید تصاویری بسیار زیبا و جذاب ایجاد کنید. این نرم افزار دارای افکت های بسیار جذاب و زیبایی می باشد که می توانید از آنها بر روی تصاویر خود استفاده کنید. فریم های بسیار شگفت انگیز و جدیدی نیز در این برنامه وجود دارند که امکان استفاده از آنها به عنوان قاب تصاویر، وجود خواهد داشت. همچنین شما می توانید از دیگر ابزارها نظیر تنظیم کننده نور و کنتراست تصاویر، تغییر دهنده سایز تصویر، چرخش تصاویر و … برای سفارشی کردن تصویر خود استفاده کرده و تصویری مطابق با سلیقه خودتان ایجاد کنید.


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.1
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 22
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی - حجم: 102.7 مگابایت QR code
دانلود فایل دیتا - حجم: 41.35 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز