Castle Clash v1.5.5 دانلود بازی استراتژیک کستل کلش برای اندروید

Castle Clash v1.5.5 دانلود بازی استراتژیک کستل کلش برای اندروید

جدیدترین نسخه بازی Castle Clash
یکی از پرطرفدارترین بازی های استراتژیک اندروید
گیم پلی استراتژیکی فوق العاده زیبا و درگیر کننده
بیش از 100,000,000 نصب فعال در گوگل پلی

محصول کمپانی معروف IGG

Castle Clash نام بازی زیبا و استراتژیک است که توسط کمپانی معروف IGG طراحی شده است و همانند دیگر بازی های این کمپانی به صورت انلاین برگزار می شود. در بازی کستل کلش که بسیار مورد پسند مخاطبین قرار گرفته شما همانند اکثر بازی های استراتژیکی انلاین, دهکده ای را در اختیار خواهید داشت که باید آن را توسعه دهید, که این امر با عنصر های اصلی بازی من جمله حمله و غارت غنایم جنگی دیگر بازیکنان امکان پذیر خواهد بود. پس وارد دنیای بازی کستل کلش شوید و به همراه دیگر بازیکنان و کلشر های سراسر جهان قدرت را به دست گیرید!

ویژگی ها: 

    مجموعه ای تکمیل از قهرمانان مختلف با قابلیت های منحصر به فرد شکست رئیسان مختلف و جدید اضافه شده به بازی, با کمک دوستان خود دفاع از پایگاه خود به کمک دوستان در حالت جنگ گروهی ساخت و ارتقاء قلعه ای غیر قابل نفود و قدرتمند ساخت ارتشی نیرومند با انبوهی از نیروهای مختلف و قدرتمند جنگ و نبرد به صورت سرعتی (Fast-Paced), هیجان انگیز و واقع گرایانه مبارزه با قهرمانان ها در سیاه چال گلادیاتوری ساخت تیم و گروه با دوستان و دیگر بازیکنان و رسیدن به پیروزی با همکاری هم تعویض ایتم های مختلف از قبیل اسپل ها یا همان معجون ها فقط با یک تپ گیم پلی استراتژیکی منحصر به فرد و بسیار سرگرم کننده با گرافیک زیبا

معرفی بازی Castle Clash

Castle Clash به شما اجازه ساخت و ساز و نبرد را می دهد که گیم پلی ان با ایتم ها و حالت های مختلفی از بازی اجرا می شود. این بازی هم اکنون بیش از 100 میلیون بازیکن به صورت جهانی را پوشش می دهد و به یکی از اعتیاد اورترین بازی های منتشر شده برای دستگاه موبایل تبدیل شده است.

بازی ترکیبی درخشان و زیبا از سبک های استراتژیکی فست پکد (بازی های استراتژیکی که به صورت سریع اجرا می شوند, همانند کلش او کلنز که زمان حمله 3 دقیقه تعیین شده است) و جنگی می باشد که در ان عنصر ها و المنت های حماسی به چشم می خورد.

سپاهی از قهرمانان قدرتمند به همراه موجودات افسانه ای کوچک و بزرگ را به کرا بگیرید تا به قدرتمند ترین کلشر و فرمانده جنگی تبدیل شوید. یادتان باشد که امپراطوری شما با اندازه ای قوی خواهد شد که خودِ واقعی شما به ان اندازه قوی هستید!


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.1
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 115
دانلود با QR
دانلود نسخه بدون نیاز به دیتا - حجم: 19.34 مگابایت QR code
دانلود فایل نصبی + دیتا - حجم: 335.28 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار