دانلود Standoff 2 v0.10.11 – بازی اکشن بن بست ۲ اندروید

دانلود Standoff 2 v0.10.11 – بازی اکشن بن بست ۲ اندروید

Standoff 2- بن بست ۲ یکی از بازیهای اکشن و آنلاین اندروید می باشد که توسط استودیو بازیسازی Axlebolt طراحی و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده است. نوعی بازی تفنگی و تیراندازی اول شخص که گیم پلی آن شباهت زیادی به بازی پرطرفدار کانتر دارد.
در بازی Standoff 2 نقشه های جدید، نوع جدیدی از سلاح ها، حالت های بازی جدید در انتظار شماست که جمع شدن تمام این آیتم ها در یک بازی اکشن باور نکردنی است. جایی که تروریست ها و نیروهای ویژه می خواهند جنگ را نه برای زندگی بلکه برای مرگ انجام دهند!
سلاح مرگبار خود را به دست گرفته و در یکی از دو حالت تک نفره و تیمی نقش آفرینی کنید. از روی نقشه پیشروی کرده و تمام نفرات دشمن را به ضرب گلوله های دقیق و هدفمند خود از پای درآورید و اینگونه یک کار تیمی را تجربه نمایید.

برای تبدیل شدن به بهترین مبارز کافیست زودتر از بقیه پیشرفت کرده و اعضاء تیم دشمن را به کشتن دهید. به کمک کنترلرهای لمسی بهینه شده به اطراف حرکت کنید و با رفتن به چپ و راست و هدایت کارکتر اصلی به سمت هدف پیشروی کنید. از میان مکان ها و لوکیشن هایی که به نحو عالی طراحی شده اند عبور کنید و در صورت مواجهه با دشمن سنگر بگیرید. برای برخورداری از حمایت و پشتیبانی همگروهی ها از چت آنلاین استفاده کنید و وضعیت خود را برایشان شرح دهید. اگر از علاقمندان بازیهای تیمی و مشابه کانتر هستید این پیشنهاد ویژه را از دست نداده و جدیدترین ورژن Standoff 2 را از اندروید سیتی دانلود نمایید.

ویژگی های بازی Standoff 2 اندروید :

-امکان چت با دوستان به صورت واقعی

-شامل سلاح های پیشرفته برای انتخاب
-ماموریتهای رقابتی مانند تخریب بمب
-مدل های جدید چاقو، نارنجک، سلاح های جدید
-نقشه های بیشتر
-پوسته ها و تبادل بین بازیکنان
-سفارشی کردن HUD
-گفتگوی صوتی


منبع: اندروید سیتی
ورژن اندروید: 4.0 و بالاتر
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 131
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم 50.91 MB QR code
دانلود دیتای کامل 439.27 MB QR code
دانلود تلگرام با حالت رادار (پیدا کردن افراد نزدیک)18 MB QR code
تصاویر نرم افزار