Parallel Space-Multi Accounts v4.0.8787 دانلود برنامه نصب چندباره نرم فزارها برای اندروید

Parallel Space-Multi Accounts v4.0.8787 دانلود برنامه نصب چندباره نرم فزارها برای اندروید

ساخت چندین اکانت با پارالل اسپیس Parallel Space-Multi Accounts امکان مدیریت اکانت اینستا، فیس بوک، توییتر و … 

بیش از 50 میلیون دانلود از پلی استور – نسخه کرک شده و بدون تبلیغات

شاید تا به حال بارها برایتان پیش آمده باشد که نیاز داشته اید چند اکانت از یک شبکه اجتماعی، برنامه یا بازی را در گوشی خود به صورت هم زمان نیاز داشته اید و به دنبال روشی باشید که چند اکانت را به صورت هم زمان در گوشی خود مورد استفاده قرار دهید. شاید برخی از کاربران به این فکر کنند که می توانند نسخه های عرضه شده دوم از برنامه ها مانند موبوگرام یا واتس اپ پلاس و … را نصب کنند. اما باید توجه داشته باشید که چنین برنامه هایی به عنوان برنامه دوم، برای تمام اپلیکیشن ها عرضه نشده است و برنامه های محدودی مانند تلگرام، واتس اپ و … دارای چنین برنامه ی دومی می باشند.

Parallel Space-Multi Accounts v4.0.8452 دانلود برنامه فضای موازی

ویژگی ها:
    لاگین کردن در چند اکانت شبکه های اجتماعی، برنامه ها و بازی ها حفاظت از امنیت شما که دسترسی دیگران را به برنامه ها منع می کند ساخت یک فضایی سفارشی سوییچ کردن بین اکانت ها تنها با فشار دادن دارای قدرت و سرعت بسیار بالا کارکرد بسیار ساده و آسان

 اما برنامه Parallel Space-Multi Accounts می تواند این مشکل را حل کند. با کمک این برنامه می توانید از تمام برنامه ها، بازی ها و شبکه های اجتماعی اکانت دوم و یا حتی چندم داشته باشید. به این ترتیب می توانید برای شبکه های اجتماعی برنامه و بازی هایی مانند اینستاگرام، توییتر، تلگرام، واتس اپ، کلش اف کلنز، کلش رویال و … چند اکانت داشته باشید و به صورت هم زمان از آنها استفاده کنید. این نرم افزار این قابلیت را فراهم می کند تا هم زمان و از طریق تنها یک برنامه، چندین اکانت مختلف داشته باشید. پارالل اسپیس دارای امنیت بسیار بالایی می باشد و لازم نیست هیچ گونه نگرانی از جهت امنیت خود داشته باشید.


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.0.3
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 29
دانلود با QR
دانلود ورژن اصلی - حجم: 8.57 مگابایت QR code
دانلود ورژن لایت - حجم: 8.72 مگابایت QR code
دانلود پلاگین Parallel Space - 64Bit Support - حجم: 29.73 کیلوبایت QR code
دانلود پلاگین Parallel Space Lite - 64Bit Support - حجم: 29.8 کیلوبایت QR code
تصاویر نرم افزار