FiiNote Full v12.1.0.5  دانلود فی نوت نرم افزار یادداشت برداری حرفه ای اندروید

FiiNote Full v12.1.0.5 دانلود فی نوت نرم افزار یادداشت برداری حرفه ای اندروید

جدیدترین نسخه فول نرم افزار FiiNote اندروید از پرطرفدارترین برنامه های یادداشت برداری با قابلیت ثبت یادداشت ها با دست خط

نسخه فول آنلاک نرم افزار

مطمئنا برای شما هم پیش آمده است که در موقعیتی بخواهید از روی یک نوشته یا یک توضیح نوت برداری و یادداشت کنید و اگر همیشه در نوت برداری در اندروید برای شما مشکلی بزرگ بوده و همیشه دنبال نرم افزار کامل برای این کار بوده اید FiiNote, note everything گزینه مناسبی برای شماست این نرم افزار نوت برداری با امکانات بسیار زیاد به شما کمک میکند تا به راحتی یادداشت های روزانه خود را ثبت کنید.

FiiNote, note everything(New!) 9.5

ویژگی ها : 
    حالت هیبرید برای استفاده از کیبورد و نوشتن با دست یادداشت برداری در حالت های مخنلف متنی، صوتی، تصویری، ویدیویی و غیره تقویم، آلارم، لیست انجام وظایف و … سازماندهی بر اساس کتاب، تگ، بوکمارکها و تقویم یکپارچگی با FiiRecorder سازگاری با سرویسهای ابری مختلف

برخی از قابلیت های برنامه فی نوت پولی است و جهت استفاده از آنها نیازمند به خرید اکانت و پرداخت اشتراک ماهانه هستید اما نسخه معرفی شده در apktops کاملا فول آنلاک است و قابلیت های پریمیوم نرم افزار فعال است.

دانلود با QR
دانلود نسخه فول آنلاک - حجم: 3.2 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز
بیست اپس یک موتور جستجوی تخصصی اپلیکیشن اندروید است. تمامی اپلیکیشن ها بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و بیست اپس در قبال محتوای اپلیکیشن ها هیچ مسئولیتی ندارد.