دانلود Critical Ops v1.6.0.f579 – بازی اکشن عالی تیراندازی اندروید

دانلود Critical Ops v1.6.0.f579 – بازی اکشن عالی تیراندازی اندروید

آیا شما برای یک قرارگیری در نقش یک مبارز بی احتیاط آماده هستید، و می توانید یک تیرانداز اول شخص باشید ؟ Critical Ops نام یکی از بهترین و جدیدترین بازی های ارائه شده در سبک اکشن و تیر اندازی می باشد که به شما امکان تیر اندازی در ناحیه های مختلف را خواهد داد.

Ops Critical یک FPS سریع است که رفلکس ها و مهارت های تاکتیکی را آزمایش می کند. با Critical Ops هیجان جنگ های مدرن تروریستی را تجربه کنید زیرا شما با یک حمله اعتصابی به عنوان یک ضد تروریست مبارزه می کنید و هدف اصلی نابودی به عنوان یک تروریست است. شما برای سلطه جویی و بودن در کنار دوستان خود، و یا نشان دادن مهارت خود به جهان مبارزه می کنید. با رهبری صفحه رتبه بندی فردی از امتیاز خود آگاه باشید. پیوستن به افراد و مبارزه رقابتی بیشتر برای کسب مهارت ها موثر است.

بازی Critical Ops در حال حاضر در مرحله آلفا و عملیات بحرانی در حال توسعه است، اما با این حال شما می توانید دانلود کنید و بازی کنید!این بازی در حال حاضر دارای ۲ حالت Defuse و Team Deathmatch است.تروریست ها سعی می کنند بمب را بشکافند و منفجر کنند، در حالی که ضد تروریست ها سعی می کنند از انفجار بمب جلوگیری کنند.در Deathmatch تیم برای حداکثر تعداد کشتن در یک محدودیت زمانی رقابت می کنند.

 ویژگی ها بازی Critical Ops اندروید :

-وجود اسلحه های مختلف و قابلیت انتخاب آن ها

-کنترل ساده و روان ازی

-قابلیت درگیری و دعوا با دیگر کاربران

-گرافیک خوب و صداگذاری هیجان انگیز

-وجود دو حالت Defuse و Team Deathmatch برای بازی


منبع: اندروید سیتی
ورژن اندروید: 4.1 و بالاتر
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 19
دانلود با QR
دانلود نسخه مود شده 35.47 MB QR code
دانلود دیتای کامل 303.95 MB QR code
دانلود امن در مارکت (بتا) QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز