دانلود PAC-MAN 7.1.5 – بازی سرگرم کننده پک من اندروید

دانلود PAC-MAN 7.1.5 – بازی سرگرم کننده پک من اندروید

PAC-MAN یکی از بازی های جذاب و منحصر بفرد ماجراجویی اندرویدی است که برای تمام سنین مناسب می باشد. بازی مذکور تا به امروز با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران روبرو شده است و بیش از چندین میلیون بار در سراسر جهان دانلود و اجرا شده است. روال بازی از این قرار است که شما به عنوان یکی از شخصیت های اصلی در بازی قرار می گیرد و باید در یکسری از مسیرها عبور کنید و نقاطی را که بر سر راهتان قرار دارند را بخورید تا به بتوانید به مراحل بعدی بازی بروید. تعداد مراحل این بازی بی نهایت است و دی هریک از مراحل شما با چالش های بسیار زیادی روبرو می شوید که به راحتی می توانند باعث شکست خوردن شما در بازی شوند. یکی از نکات خیلی خوبی بازی این است کع، مراحل بازی دارای سه سطح می باشند و شما با توجه به توانایی های خود می توانید هر یک از آنها را انتخاب کنید و وارد بازی شوید.

هرچه بتوانید به مراحل بالاتر صعود کنید و از پس چالش هایی که بر سر راهتان قرار گرفته بر بیایید در نتیجه به شما پاداش های بسیاری تعلق میگیرد که با استفاده از آن پاداش ها می توانید توانایی های خود را ارتقا دهید. در مسابقات هفتگی شرکت کنید و سطح خود را بالا ببرید. گرافیک این گیم پلی هیجان انگیز جذابیت آن را برای کاربران چندین برابر کرده و اینکه شما برای اجرا نیازی به اتصال اینترنتی ندارید. اگر از طرفداران بازی های ماجراجویی باشید بدون شک از اجرای بازی PAC-MAN بی نهایت لذت خواهید برد.

ویژگی های بازی PAC-MAN اندروید:

    دارای گرافیک جذاب و صداگذاری منحصربفرداجرای بازی بصورت آفلایندارای سه سطح متفاوتدارای مراحل متعددروبرو شدن با چالش های بسیاردریافت پاداش های روزانهشرکت در رقابت های هفتگیعبور از مسیرهای متفاوتروبرو شدن با شخصیت های متعدد

منبع: اندروید سیتی
ورژن اندروید: 4.4 و بالاتر
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 41
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم 51.21 MB QR code
دانلود نسخه مود شده 41.52 MB QR code
دانلود امن در مارکت (بتا) QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز