Truecaller Premium v10.38.7 دانلود شماره گیر تروکالر اندروید

Truecaller Premium v10.38.7 دانلود شماره گیر تروکالر اندروید

نسخه پرمیوم و فول آنلاک برنامه تروکالر Truecaller اندروید پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

Truecaller برنامه ای جهت تحت کنترل داشتن کامل بخش شماره های گوشی می باشد که امکاناتی بسیار بیشتر از شماره گیر گوشی در اختیار شما قرار خواهد داد. با استفاده از این نرم افزار امکان مدیریت همه جانبه تمام تماس ها را خواهید داشت. قابلیت بلاک کردن تماس های ناخواسته نیز در این اپلیکیشن گنجانده شده است.

یکی از قابلیت های خوب این برنامه نمایش نام مخاطبین ناشناس است که برای استفاده از این قابلیت باید به اینترنت متصل باشید و همچنین مخاطب نیز باید در برنامه تروکالر ثبت نام کرده باشد. همچنین اگر صاحب تجارتی هستید می توانید مشخصات کامل خود را برای کاربران تروکالر به اشتراک بگذارید. Truecaller کاربران زیادی را به خود جذب کرده است و در ایران نیز طرفداران بی شماری دارد.

Truecaller -cover دانلود تروکالر اندروید

ویژگی های تروکالر
    مشاهده کسانی که با شما تماس گرفته اند، در صورتی که شماره شان را در لیست شماره هایتان داشته باشید بلاک کردن تماس های ناخواسته از سوی تماس گیرنده های جفنگ و بازاریابی های تلفنی جستوجو برای هر شماره ای در سراسر جهان برای آن که متوجه شوید به چه کسی تعلق دارد شما می توانید هم اکنون شماره ای را در هر جایی کپی کنید و برنامه به شما این امکان را می دهد تا بفهمید که به چه کسی تعلق دارد در تماس بودن با اشخاص با جستجوی نام آنها توییت و دنبال کردن یک شخص در توییتر به صورت مستقیم از طریق این برنامه امکانات بیشتر برای هوشمندتر کردن تلفن شما

ویژگی های نسخه مود شده تروکالر
    فعال شدن حالت پریمیوم به صورت پیش فرض در نسخه پریمیوم امکانات بیشتری نظیر بلاک شدن تبلیغات، جستوجوی افراد با اسم آنها، مشاهده افرادی که پروفایل شما را مشاهده کرده اند در دسترس است. آپدیت کننده درون برنامه که امکان آپدیت نسخه مود شده را می دهد.

نکته: در اولین اجرای برنامه بعد از نصب به وی پی ان متصل باشید. ظاهرا این برنامه ایران را مود تحریم قرار داده است.


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.1
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 71
دانلود با QR
دانلود نسخه پرمیوم و فول آنلاک - حجم: 41.22 مگابایت QR code
دانلود نسخه پرمیوم لایت مود شده - حجم: 29.21 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز