Trivia Crack Ad free v3.29.2 دانلود تریویا کرک بازی تست اطلاعات عمومی اندروید

Trivia Crack Ad free v3.29.2 دانلود تریویا کرک بازی تست اطلاعات عمومی اندروید

بازی تست و افزایش اطلاعات عمومی  Trivia Crack

Trivia Crack یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های فکری با گیم پلی جذاب و فان است که توسط شرکت بازی سازی  Etermax برای اسمارت فون ها اندرویدی طراحی و منتشر شده است. در این بازی تفننی، بیش از دو هزار سوال در زمینه های علوم، سرگرمی، هنر، جغرافیا، ورزشی و تاریخی وجود دارد که همگی در یک قسمت از صفحه شانس گنجانده شده و شما میتوانید اطلاعت عممی خود را در ان به چالش بکشانید.

Trivia Crack v2.60.1 دانلود بازی تست اطلاعات عمومی

ویژگی های بازی Trivia Crack
    بیش از 100 هزار پرسش مختلف و متنوع در در زمینه علوم ، سرگرمی و… قابلیت به اشتراک گذاری دستاوردهای خود با دیگر دوستان به صوت انلاین دارای بیش از 20 زبان زنده دنیا از جمله انگلیسی، اسپانیایی و … دارا بودن گیم پلی شوخ طبعی و سرگرم کننده با گرافیم بالا امکان چت زنده با دوستان و مخالفان خود به صورت انلاین و زنده قابلیت  تست کردن دانش خود در زمینه های مختلف و ارتقا ان ها

بیش از 100 هزار پرسش مختلف و متنوع شاخصه اصلی Trivia Crack بوده و به راحتی میتواند علاوه بر افزایش و تست اطلاعات عمومی، شما را ساعت ها سرگرم خود کند. گیم پلی شوخ طبعی و سرگرم کننده،  چت زنده با دوستان و مخالفان،  پیشنهاد، امتیاز دادن و ترجمه سوالات، تست کردن دانش خود در زمینهای مختلف، استفاده از استراتژی های مختلف، به چالش کشیدن دوستان خود، قابلیت استفاده از چت در هنگام بازی، به اشتراک گذاری دستاوردهای خود، قابلیت پشتیبانی از 20 زبان زنده دنیا و … از دیگر ویژگی های این بازی خنده دار و منحصر به فرد به شمار میرود.

همچنین می توانید در هر رده بندی و موضوع این بازی، کاراکترهای مطابق با انها را انتخاب کرده و میزان شانس خود را برای دادن پاسخ های صحیح افزایش دهید . به طور کلی این بازی، یک برنامه پرسش و پاسخ است که با استفاده از ان می توانید اطلاعات عمومی و دانش خود را افزایش داده و دوستان خود را در همه جا به چالش بکشانید.


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید:
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 37
دانلود با QR
دانلود نسخه کرک شده ( نصب به روش SAI ) - حجم: 35.72 مگابایت QR code
دانلود نرم افزار SAI QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز