Turbo Download Manager v6.17 توربو دانلود منیجر اندروید

Turbo Download Manager v6.17 توربو دانلود منیجر اندروید

برنامه مدیریت دانلود Turbo Download Manager با بیش از 5 میلیون دانلود و کسب امتیاز 4.1 در گوگل

نسخه کرک شده و بدون تبلیغات

سازنده نرم افزار مدیریت دانلود Turbo Download Manager اعتقاد دارد که با استفاده از این برنامه می توانید سرعت دانلود فایل ها را تا 5 برابر افزایش دهید! این برنامه همانند ADM دارای قابلیت های زیادی است و براحتی توسط آن می توانید دانلود های خود را مدیریت کنید.

Turbo-Download-Manager

ویژگی های توربو دانلود منیجر
    استفاده به عنون یک دستیار دانلود پشتیبانی از فایل هایی با حجم نامحدود پشتیبانی از مرورگرهای وب مختلف صف دانلود، توقف، ادامه دادن و … قابلیت نمایش اطلاعیه برای فایل ها قابلیت دانلود چندین فایل هم زمان استفاده از حداکثر تعداد اتصالات باز 10 جریان موازی در طول دانلود بهینه سازی حجم بافر اضافه کردن لینک به صورت دستی به برنامه صف Start/Pause گزینه های نورمال/توربو قابیلت انجام کار در پسم زمینه گوشی قابلیت نامگذاری خودکار فایل ها نمایش اعلان های صوتی و گرافیکی تصویر بندانگشتی برای فیلم ها و تصاویر تاریخچه دانلود فایل ها

Turbo Download Manager نام نرم افزاری قدرتمند و کامل در زمینه مدیریت دانلودهای اینترنت می باشد. با استفاده از این نرم افزار میتوانید کنترل و نظارت بیشتری بر روی فایل هایی که می خواهید دانلود کنید داشته باشید. این برنامه قابلیت دانلود چندین فایل به صورت هم زمان را به شما می دهد. قابلیت متوقف کردن دانلود و ادامه دادن آن از همان جایی که قبلا متوقف شده است از جمله امکاناتی می باشد که در Turbo Download Manager به چشم می آید. این نرم افزار از بهترین اتصال باز، برای دانلود کردن فایل ها استفاده خواهد کرد.

برنامه مدیریت دانلود Turbo Download Manager از مرورگرهای پیش فرض گوشی، مرورگر دلفین، مرورگر فایرفاکس، مرورگر اسکای فایر، مرورگر Miren، یو سی براوزر، مرورگر قایق و … پشتیبانی می کند.


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.3
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 106
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی - حجم: 5.52 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار