TMNT: Brothers Unite 1.0.3 دانلود بازی لاک پشت های نینجا + مود اندروید

TMNT: Brothers Unite 1.0.3 دانلود بازی لاک پشت های نینجا + مود اندروید

بازی لاک پشت های نینجا: برادران متحد TMNT: Brothers Unite نسخه مود شده با پول بی نهایت

بازی TMNT: Brothers Unite بر اساس فیلم لاک پش های نینجا ساخته شده است. به طور حتم قبلا انیمیشن لاک پشت های نینجا را مشاهده کرده اید. داستان این انیمیشن در مورد چهار لاک پشت جهش یافته است که توسط یک موش (جهش یافته) که حالت های انسان گونه دارند، تمرین داده می شوند. موش و لاک پشت ها در داخل لوله های فاضلاب شهری زندگی می کنند و به نوعی خود را حامی مردم برای نابود کردن دشمنان، می دانند.

TMNT

ویژگی ها:

    بازی اختصاصی لاک پشت های نینجا بر اساس همین فیلم انجام بازی با لاک پشت ها : Leo, Mikey, Donnie و Raph جنگ های هیجان انگیز و کنترل جالب در طول بازی پرش، چرخش، پانچ و ضرربه زدن به گروه های خیابانی و دشمن ها امکان ارتقاء دادن لاک پشت ها با قدرت های منحصر به فرد امکان ارتقاء اسلحه ها، ضربات، تمرین ها و افزایش سرعت امکان انجام بازی بر اساس گیم پلی داستانی به چالش کردن مهارت ها با چالش هایی که در بازی است

در بازی TMNT: Brothers Unite شما همان داستان اصلی انیمیشن، یعنی حمایت از مردم را پیش ببرید. در بازی لاک پشت های نینجا وارد جنگ با دسته ای خلاف کاران خواهید شد و با استفاده از مهارت هایی که لاک پشت ها دارند، باید بتوانید آنها را از پا در بیاورید. شما می توانید هرکدام از چهار لاک پشت را که خواستید انتخاب کنید و بازی را با همان انجام دهید. امکان ارتقاء دادن سلاح ها و تجهیزات لاک پشت ها در این بازی وجود دارد و میتوانید با خرید آیتم های بیشتر برای لاک پشت ها قدرت آنها را افزایش دهید. در طول بازی می توانید از ضربات دست و پا و همچنین با استفاده از سلاح هایی که لاک پشت ها در دست دارند به نیروهای دشمن ضربه بزنید. هر مرحله از بازی دارای رئیس می باشد که در پایان آن مرحله باید اقدام به نابود کردن رئیس آن مرحله بنمایید. در ادامه می توانید آخرین نسخه از بازی TMNT: Brothers Unite را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.0
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 115
دانلود با QR
دانلود نسخه مود شده - حجم: 90.63 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار