tTorrent - Torrent Client App v1.6.3 برنامه دانلود از تورنت اندروید

tTorrent - Torrent Client App v1.6.3 برنامه دانلود از تورنت اندروید

دانلود فایل از سایت تورنت با tTorrent

نسخه پچ شده و بدون مشکل لایسنس
قابل نصب برروی اندروید 5.0

سرورهای قدرتمند تورنت در بر دارنده فایل های مختلفی هستند که امکان دانلود با سرعت بالا را برای کاربران فراهم می کنند. اما جهت دانلود از تورنت نیازمند نصب نرم افزارهای جانبی هستید که با استفاده از آن امکان دانلود کردن از تورنت را داشته باشید. tTorrent – Torrent Client App نام نرم افزاری جهت انجام همین کار است که به شما امکان دانلود با سرعت بسیار بالا از سایت تورنت را فراهم کرده است.

tTorrent-Pro

ویژگی ها:
    دانلود چند تورنت همزمان و پشت سرهم جستجوی تورنت ها حالت فقط WiFi، حالت WiFi یا WiMAX امکان محدود کردن سرعت دانلود و آپلود ادغام با مرورگر وب شناسایی لینک های تورنت پشتیبانی از RSS (دانلود اتوماتیک تورنت های منتشر شده از خوراک ها) پشتیبانی از UPnP و NAT-PMP پشتیبانی از IP فیلترینگ پشتیبانی از پروکــسی (SOCKS و HTTP)

 با استفاده از برنامه tTorrent امکان دانلود از سرورهای قدرتمند تورنت را خواهید داشت. این نرم افزار به شما این امکان را خواهد داد تا با سرعت بسیار بالایی امکان دانلود از سرورهای تورنت را داشته باشید. توسط این نرم افزار می توانید انواع فایل های مختلف را که در تورنت وجود دارند را دانلود کنید. قابلیت از سرگیری دانلودهایی که قطع شده اند توسط برنامه tTorrent وجود دارد. این برنامه به شما امکان دانلود چندین فایل با یکدیگر و به صورت هم زمان را نیز خواهد داد. قابلیت محدود کردن سرعت دانلود برای هر فایل نیز توسط tTorrent  امکان پذیر است تا اگر بخواهید تمرکز سرعت دانلود را بر روی فایلی خاص قرار دهید. در ادامه می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.1
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 402
دانلود با QR
دانلود نسخه عمومی - حجم: 7.17 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار