Auto Rap : Merge Voice With Music v1.3 دانلود برنامه ترکیب صدا و ساخت اهنگ رپ اندروید

Auto Rap : Merge Voice With Music v1.3 دانلود برنامه ترکیب صدا و ساخت اهنگ رپ اندروید

Auto Rap : Merge Voice With Musicجدیدترین نسخه برنامه Auto Rap : Merge Voice With Musicبرنامه Auto Rap : Merge Voice With Music یک ابزار بسیار جذاب است که با استفاده از ان می توانید صدای خود را به همراه یک موسیقی به یک اهنگ رپ تبدیل کنید.  برنامه های سرگرم کننده ی متنوعی برای اندروید وجود دارند که می توانند به خوبی سرگرمی های جذابی را به شما ارائه کنند. برنامه های موزیکال یکی از موارد جذاب در این زمینه هستنذ که این برنامه هم جزو ان ها می باشد. شما می توانید با استفاده از این برنامه صدا ی ضبط شده ی خود را با ترکیب کردن با یک اهنگ ریتمیک به یک موسیقی رپ تبدیل کنید و با ذخیره سازی اهنگ خود از ان برای صدای زنگ استفاده کنید با با دیگران به اشتراک بگذارید.

Auto Rap : Merge Voice With Music دانلود برنامه ترکیب صدا و موسیقی

ویژگی های برنامه Auto Rap : Merge Voice With Music

  • یک ابزار جذاب و سرگرم کننده
  • رابط کاربری بسیار ساده
  • ساخت اهنگ های رپ
  • ترکیب صدا و موسیقی
  • وجود ریتم های متنوع
  • امکان اشتراک گذاری اهنگ
  • امکان تعیین به عنوان اهنگ زنگ
  • وضوح بالای صدا
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Auto Rap : Merge Voice With Music یک ابزار کاربردی است که با استفاده از ان می توایید اهنگ های رپ تولید کنید. تنها کافیست صدای خود را ضبط کرده و ان را با یک موسیقی ترکیب کنید. ریتم های بسیار جذابی در برنامه وجود خواهند داشت که امکان ترکیب صدای خود با هر کدام از ان ها را خواهید داشت. در نهایت یک اهنگ رپ جذاب از صدای خود تولید می کنید و می توانید ان را با دیگران به اشتراک بگذارید. وضوح صدای شما در اهنگ بسیار بالا خواهد بود و می توانید با صحبت کردن و ترکیب صدای خود با دیگر ریتم ها رپ های جدید تر و متنوع تری را نیز برای خود ایجاد کنید .

Auto Rap : Merge Voice With Music

Auto Rap : Merge Voice With Music

Auto Rap : Merge Voice With Music

Auto Rap : Merge Voice With Music


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.1
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 39
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی - حجم: 7.65 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز
ارسال نظر
بیست اپس یک موتور جستجوی تخصصی اپلیکیشن اندروید است. تمامی اپلیکیشن ها بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و بیست اپس در قبال محتوای اپلیکیشن ها هیچ مسئولیتی ندارد.