Happy Color – Color by Number v2.6.5 دانلود بازی رنگ امیزی با رنگ های شاد + مود اندروید

Happy Color – Color by Number v2.6.5 دانلود بازی رنگ امیزی با رنگ های شاد + مود اندروید

Happy Color™ – Color by Numberجدیدترین نسخه بازی Happy Color – Color by Number برای اندرویدرنگ امیزی لذت بخش طرح های متنوعبازی Happy Color – Color by Number یک بازی تخته ای بسیار جذاب برای اندروید است که توسط استودیو بازی سازی X-Flow‏ ساخته و منتشر شده است. بازی های اندرویدی دارای تنوع بینظیری می باشند و شما می توانید انواع بازی های مورد نظر خود را پیدا کنید. این بازی جذاب نیز یک بازی لذت بخش برای اندروید است که شما می توانید در ان مشغول رنگ امیزی شکل ها شوید. رنگ امیزی کردن طرح های مختلف می تواند برای شما بسیار لذت بخش باشد و انجام اسان ان با انتخاب رنگ ها از روی عدد نیز می تواند به جذابیت بیشتر این کار کمک کند تا بتوانید مشغول رنگ امیزی شکل ها شده و طرح های زیبایی را تکمیل کنید.

ویژگی های بازی Happy Color – Color by Number

  • یک بازی تخته ای جذاب
  • بیش از 2000 تصویر برای رنگ امیزی
  • استفاده از اعداد برای رنگ امیزی
  • گیم پلی اسان
  • طراحی عالی
  • وجود طرح های متنوع و زیبا
  • امکان رنگ امیزی مجدد هر طرح
  • دسته بندی های متنوع برای طرح ها
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Happy Color – Color by Number یک بازی تخته ای بسیار جذاب برای اندروید است که با نصب و اجرای ان به رنگ امیزی طرح های بسیار زیبا مشغول خواهید شد. شما در این بازی جذاب طرح های متعدد و متنوعی را مشاهده خواهید کرد که در دسته بندی های مختلف قرار گرفته اند. هر طرح را انتخاب می کنید و می توانید با استفاده از رنگ های متنوع ان را رنگ امیزی نمایید. امکان رنگ امیزی مجدد هر کدام از طرح ها نیز وجود خواهد داشت و می توانید زیبا ترین طرح ها را برای خود انتخاب کنید.  بازی دارای طراحی بسیار خوبی می باشد و می تواند علاوه بر سرگرم کردن شما به خوبی باعث لذت بردن شما نیز بشود.

Happy Color™ – Color by Number

Happy Color™ – Color by Number

Happy Color™ – Color by Number

Happy Color™ – Color by Number


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.1
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 334
دانلود با QR
دانلود نسخه معمولی - حجم: 37.79 مگابایت QR code
دانلود نسخه مود شده - حجم: 38.68 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز
ارسال نظر
بیست اپس یک موتور جستجوی تخصصی اپلیکیشن اندروید است. تمامی اپلیکیشن ها بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و بیست اپس در قبال محتوای اپلیکیشن ها هیچ مسئولیتی ندارد.