Airport City: Airline Tycoon v7.9.14 دانلود بازی شبیه سازی شهر فرودگاهی + مود اندروید

Airport City: Airline Tycoon v7.9.14 دانلود بازی شبیه سازی شهر فرودگاهی + مود اندروید

Airport CityAirport City: Airline Tycoon بازی شبیه سازی شهر فرودگاهی اندروید + نسخه مود شدهAirport City: Airline Tycoon بدون شک از بهترین بازی های شبیه سازی اندروید می باشد که بازی دانده امتیاز 4.4 از 5 در گوگل پلی می باشد. بازی توسط استودیو بازی سازی Game Insight طراحی و به صورت کاملا رایگان برای دانلود در گوگل پلی انتشار یافته است.

Airport City: Airline Tycoon یک بازی عالی با نزدیک به 50,000,000 میلیون دانلود در گوگل پلی می باشد که بر خلاف سایر بازی های ساخت و ساز در این بازی شما نباید یک شهر بنا کنید. بلکه باید برای خود فرودگاهی ایجاد کنید که در آن هواپیما ها بتوانند پرواز های داخلی وخارجی خود را از فرودگاه شما انجام دهند که در زمینه ساخت فرودگاه می توانید از صد ها آیتم مفید بازی استفاده کنید.

ویژگی ها :

  • تشکیل شهر رویایی فرودگاهی برای خود با آیتم های مختلف
  • جمع آوری ناوگان های هوایی برای انجام پرواز های داخلی و خارجی
  • مجموعه ای کامل از ویژگی های پرواز ها به صورت نادر
  • شرکت در بخش های زمانی بازی و دریافت پاداش از بازی
  • تشکیل تیمی قدرتمند در این زمینه با دوستان خود
  • تسخیر آسمان برای فرودگاه خود و گسترش آن
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی بازی Airport City: Airline Tycoon

در این بازی بعد از آشنایی با قوانین و روش های درست بازی می توانید شروع به ساخت فرودگاهی مدرن کنید. جایی که در آن صد ها نفر کار می کنند و در حال انجام کار های مختلف برای پیشرف شما هستند. در این بین شما می توانید برنامه های دیگر خود را برای گسترش دادن شهر فرودگاهی انجام دهید و هواپیما های جدید تری را برای پرواز های بیشتر خریداری کنید. بازی دارای گرافیکی بسیار با کیفیت می باشد که با صدا گذاری عالی آن می توانید از بازی در هر لحظه آن لذت ببرید.

Airport City

Airport City

Airport City

Airport City


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 4.1
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 11
دانلود با QR
دانلود QR code
دانلود نسخه معمولی - حجم: 154.5 مگابایت QR code
دانلود نسخه مود شده - حجم: 152.72 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار
ارسال نظر
بیست اپس یک موتور جستجوی تخصصی اپلیکیشن اندروید است. تمامی اپلیکیشن ها بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و بیست اپس در قبال محتوای اپلیکیشن ها هیچ مسئولیتی ندارد.