WeatherPro Premium v5.4.3 دانلود برنامه هواشناسی پرو اندروید

WeatherPro Premium v5.4.3 دانلود برنامه هواشناسی پرو اندروید

WeatherPro: Forecast, Radar & Widgetsبرنامه قدرتمند هواشناسی WeatherProWeatherPro برنامه هواشناسی بسیار قدرتمند و حرفه ای برای گوشی های همراه اندرویدی می باشد. با استفاده از این نرم افزار امکان مشاهده وضعیت آب و هوا و همچنین قابلیت مشاهده وضعیت جوی را برای روزهای آینده خواهید داشت.

WeatherPro Premium v4.8.8 دانلود برنامه هواشناسی برای اندروید

ویژگی های WeatherPro Premium
    امکان نمایش وضعیت جوی، جهت وزش باد، سرعت وزش باد، فشار هوا و …نمایش وضعیت جوی به صورت نموداریهشدار به هنگام تغییر شدید وضعیت جوی در سراسر جهانماهواره جهانی و و استفاده از رادارهای قدرتمنداضافه کردن بی نهایت مکان های مورد علاقه به برنامهارتباط با ایستگاه جوی شخصی با استفاده از Netatmoلایو والپیپر وضعیت جوی برای صفحه اصلی گوشی

 WeatherPro از قدرتمندترین ماهواره ها و رادارها برای تشخیص وضعیت آب و هوا استفاده می کند. این نرم افزار علاوه بر نمایش وضعیت جوی کنونی شهرهای مختلف جهان، امکان پیش بینی وضعیت جوی روزهای آینده تا هفت روز بعدی را نیز به کاربران می دهد. به این ترتیب می توانید پیش از رفتن به سفر با استفاده از این اپلیکیشن از وضعیت آب و هوایی مقصد خود برای روزهای آینده مطلع شوید و با امکانات کامل مسافرت خود را شروع کنید. اگر به دنبال نرم افزاری کامل و قدرتمند برای پیش بینی و نمایش وضعیت جوی هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این نرم افزار را از دست ندهید.

WeatherPro: Forecast, Radar & Widgets

WeatherPro: Forecast, Radar & Widgets

WeatherPro: Forecast, Radar & Widgets

WeatherPro: Forecast, Radar & Widgets


منبع: ای پی کی تاپس
ورژن اندروید: 5.0
پسورد فایل فشرده:
حجم فایل:
بازدید: 4
دانلود با QR
دانلود فایل نصبی - حجم: 36.19 مگابایت QR code
تصاویر نرم افزار
ارسال نظر
بیست اپس یک موتور جستجوی تخصصی اپلیکیشن اندروید است. تمامی اپلیکیشن ها بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و بیست اپس در قبال محتوای اپلیکیشن ها هیچ مسئولیتی ندارد.