دانلود WiFox 9.0 برنامه دسترسی به وای فای در فرودگاه های جهان برای اندروید

دانلود WiFox 9.0 برنامه دسترسی به وای فای در فرودگاه های جهان برای اندروید


WiFox 9.0 نقشه اي از كلمه عبور واي فاي موجود در فرودگاهها و سالن هاي سرتاسر جهان در اختيار شما قرار داده كه به طور مستمر به روز رساني ميشود. با مشاهده ي آن ميتوانيد روي آيكون واي فاي(قسمتي كه اطلاعات وايرلس را دارد) ضربه زده و از دكمه ي كپي براي انتقال كلمه عبور در كليپ برد استفاده كنيد. اگر Google Map را دانلود كرده ايد بنابراين درطول مسافرت نيازي به اتصال اينترنت براي استفاده از اين برنامه نخواهيد داشت. نقشه در حالت آفلاين نيز در دسترس است.

برخی از ویژگی های برنامه WiFox اندروید :
- براي وارد كردن كلمه ي عبور در تنظيمات شبكه وايرلس ، روي Copy كليك كنيد.
- كاربر ميتواند كلمه ي عبوري را كه در فرودگاه هر نقطه از جهان يافته، اضافه كند. ان كلمه ي عبور قبل از اضافه شدن به نقشه، براي تاييد به وب سايت هوشمند FoxNoMad فرستاده خواهد شد.
- در قسمت (مشاهده ي ليست،List view) ميتوانيد كلمات عبور اخير را به روز رساني كنيد. همچنين در طي مسافرت با فرستادن اطلاعات هات اسپات وايرلس از درست كار كردن برنامه براي شما مطمئن شده و بر اساس رضايت يا نارضايتي شما ، اطلاعات اتصال به روز رساني، تاييد يا حذف خواهد شد.
- آيكون هاي WiFox نشان ميدهد كه اطلاعات شبكه وايرلس فرودگاه تا چه ميزان قابل اعتماد و داراي راي بالاست.
- از طريق اطلاعاتي كه مسافران، خلبانان، و ديگر كاربران از طريق نرم افزار WiFox , وبسايت FoxNoMad، اكانت فيسبوك و توييتر WiFox ميفرستند اين نرم افزار به روز رساني خواهد شد. WiFox در حال حاضر در١٤٠ فرودگاه موجود در جهان ، اطلاعات شبكه اي وايرلس دارد.
- در صورت وجود اينترنت ، با كليك بر روي دكمه ي Update و يا كليك روي آيكون Refresh و يا به صورت خودكار همزمان با باز كردن برنامه، نقشه به روز رساني خواهد شد.
- شما ناخواسته به يك نقطه ي مخرب متصل نخواهيد شد چون Wifox با گفتن نام شبكه ي مناسب از اطلاعات كاربر محافظت خواهد كرد.


WHAT'S NEW 9.0 :

*Fixes an issue on some Android versions that caused the airport title to be missing on the list view details.
*Updates to enhance performance.

منبع: گت اندروید
ورژن اندروید: 4.1 و بالاتر
پسورد فایل فشرده: www.getandroid.ir
حجم فایل: 2.56 مگابایت
بازدید: 123
دانلود با QR
دانلود مستقیم QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز