دانلود GO Security-AntiVirus 1.58 برنامه آنتی ویروس 2018 اندروید

دانلود GO Security-AntiVirus 1.58 برنامه آنتی ویروس 2018 اندروید


GO Security-AntiVirus, AppLock, Booster 1.58 آنتی ویروسی قدرتمند با قابلیت قفل برنامه ها و افزایش سرعت گوشی های اندرویدی به همراه با موتور آنتی ویروسی که توانسته است امتیاز کامل را در تست های AV-Test بدست آورد.

ویژگی های برنامه GO Security اندروید :
یکی از برترین و سریعترین موتورهای آنتی ویروس
موتور آنتی ویروس گو سکیوریتی یکی از سریعترین موتورهای آنتی ویروس دنیاست و اطلاعات بانک اطلاعاتی ویروس های آن تا 200 روز جلوتر از بانک اطلاعاتی اپلیکیشن های آنتی ویروس معمولی است. گو سکیوریتی موفق به گرفتن 5 ستاره از 5 ستاره در تست های AV-Test شده است و توانسته است تا به حال بیش از 1 میلیون بدافزار و مورد امنیتی خطرناک را در اپلیکیشن ها شناسایی کند. ضمنا موتور این آنتی ویروس با اضافه شدن هر روز هزار مورد جدید به بانک اطلاعاتی ویروس هایش قوی و قوی تر نیز میشود.

محافظت لحظه به لحظه از سیستم اندرویدی شما
گو سکیوریتی امنیت سیستم اندرویدی شما را از هر لحاظ تامین میکند و مانع ورود بدافزارها و ویروس ها به گوشی یا تبلت تان از هر طریقی میشود. مصرف باطری گو سکیوریتی نیز چیزی نزدیک به صفر است. گیو سکیوریتی حتی قبل از آنکه ویروس ها از راه برسند آنها را شناسایی کرده است!

قفل اپلیکیشن ها
با گو سکیوریتی میتوانید اپلیکیشن های مهم تان همچون فیس بوک، واتساپ یا پیام رسان های دیگر را قفل کرده و بدین ترتیب فقط خودتان به آنها دسترسی داشته باشید.

پاکسازی پیشینه وبگردی شما
از وبسایت هایی بازدید کرده اید که به هر دلیلی نمیخواهید دیگران از آن مطلع شوند؟ خوب با قابلیت پاکسازی پیشینه وبگردی میتوانید تمام وبسایت هایی که از آنها بازیدید کرده اید را پاک کرده و هیچ رد پایی از خود به جا نگذارید.

پاکسازی فایل های بی استفاده
گوشی تان هر روز کندتر و فضای ذخیره سازی آن کمتر میشود؟ گو سکیوریتی میتواند با پاکسازی فایل های فایل های بی استفاده همچون اپلیکیشن های تبلیغاتی و دیگر اپلیکیشن های غیر ضروری فضای حافظه داخلی گوشی شما را تا حد زیادی آزاد کند که متعاقبا باعث بهبود عملکرد گوشی تان نیز خواهد شد.


WHAT'S NEW 1.57.1 :

- New UI, new experience
- VIP features update
- Fix some bugs

منبع: گت اندروید
ورژن اندروید:
پسورد فایل فشرده: www.getandroid.ir
حجم فایل: 15.73 مگابایت
بازدید: 349
دانلود با QR
دانلود مستقیم QR code
تصاویر نرم افزار
محبوبترین های روز